Mobilny stół warsztatowy 1077x591x920 mm, nośność 500 kg, 6 szuflad, 1 szafka
nr art.: 123505
2 681,00 zł bez VATu
3 297,63 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (31 dni)
Opis
- solidna konstrukcja stalowa
- blat roboczy wykonany ze sklejki w ramie stalowej, dekor bukowy
- 2 koła stałe i 2 obrotowe z hamulcami, średnica koła 160 mm
- 5 szuflad standardowych, wymiary wewnętrzne 109x290x454 mm, nośność 35 kg
- 1 szeroka szuflada o wymiarach wewnętrznych 64x455x468 mm, nośność 30 kg
- 1 szafka z wyjmowaną ocynkowaną półką o nośności 30 kg, wymiary wewnętrzne 553x466 mm
- prowadnice szuflad z płynną, ciągłą pracą
- zamek centralny z ryglem obrotowym i przygotowaniem pod kłódkę
- prosty uchwyt do obsługi
- lakierowane, korpus jasnoszary RAL7035 / drzwi, fronty szuflad oraz rama blatu stalowego niebieskie RAL5017
- blat roboczy wykonany ze sklejki w ramie stalowej, dekor bukowy
- 2 koła stałe i 2 obrotowe z hamulcami, średnica koła 160 mm
- 5 szuflad standardowych, wymiary wewnętrzne 109x290x454 mm, nośność 35 kg
- 1 szeroka szuflada o wymiarach wewnętrznych 64x455x468 mm, nośność 30 kg
- 1 szafka z wyjmowaną ocynkowaną półką o nośności 30 kg, wymiary wewnętrzne 553x466 mm
- prowadnice szuflad z płynną, ciągłą pracą
- zamek centralny z ryglem obrotowym i przygotowaniem pod kłódkę
- prosty uchwyt do obsługi
- lakierowane, korpus jasnoszary RAL7035 / drzwi, fronty szuflad oraz rama blatu stalowego niebieskie RAL5017
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / niebieski RAL5017 ![]() |
| materiał obręczy | czarna guma |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 30 kg |
| nośność szuflady | 35 kg |
| długość | 1077 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość | 591 mm |
| wysokość | 920 mm |
| ilość szuflad | 6 szt. |








