rabat ilościowy
Ławka parkowa Boston 2, z oparciem, konstrukcja z rur stalowych, listwy drewniane w odcieniu mahoń, dł. 1,86 m
nr art.: 123528
1 103,00 zł bez VATu
1 356,69 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 047,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- certyfikacja wg normy EN 1176
- konstrukcja z rur stalowych o Ø 60 mm i grubość 2 mm, powierzchnia ocynkowanie proszkowe i malowanie na czarny matowy kolor RAL9005
- siedzisko i oparcie wykonane z listew drewnianych ze świerku fińskiego o bardzo trwałym wykończeniu
- siedzisko i oparcie z czterech listew o wym. 80x40 mm
Ławki przeznaczone są do samodzielnego montażu. Montaż jest bardzo prosty przy użyciu śrub ze stali nierdzewnej. Podstawy można przykręcić do podłoża za pomocą śrub, co zabezpiecza je przed kradzieżą. Materiał kotwiący jest zawarty w dostawie.
Parametry
| kolor | mahoń ![]() |
| kolor podstawy | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | drewno / stal |
| oparcie | tak |
| ciężar | 38 kg |
| długość | 1860 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 760 mm |
| wysokość siedziska | 420 mm |



















