Ławka parkowa Tampa z oparciem, konstrukcja stalowa, listwy drewniane w odcieniu teak, dł. 1,75 m

Opis
- certyfikacja wg normy EN 1176
- konstrukcja z rur stalowych o Ø 60 mm i grubość 2 mm
- siedzisko i oparcie wykonane z krótkich listew świerku fińskiego o bardzo trwałym wykończeniu
- listwy drewniane osadzone są w ramie wykonanej z profili stalowych, co zwiększa ogólną wytrzymałość i solidność konstrukcji
- powierzchnia konstrukcji nośnej i ramy ocynkowanie proszkowe i malowanie na czarny matowy kolor RAL9005
Ławki przeznaczone są do samodzielnego montażu. Montaż jest bardzo prosty przy użyciu śrub ze stali nierdzewnej. Podstawy można przykręcić do podłoża za pomocą śrub, co zabezpiecza je przed kradzieżą. Materiał kotwiący jest zawarty w dostawie.
Opcjonalnie ławka może być dostarczona w wyjątkowo wytrzymałej wersji z wysokiej jakości deski kompozytowej.
Parametry
| kolor | teak ![]() |
| kolor podstawy | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | drewno / stal |
| oparcie | tak |
| ciężar | 38 kg |
| długość | 1750 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 760 mm |
| wysokość siedziska | 420 mm |



















