rabat ilościowy
Ławka parkowa Dallas z oparciem, konstrukcja stalowa z siatką drucianą, kolor czarny/srebrny, dł. 1,75 m
nr art.: 123535
999,00 zł bez VATu
1 228,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
949,00 zł
dla 4 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- certyfikacja wg normy EN 1176
- konstrukcja z rur stalowych o Ø 60 mm i grubość 2 mm
- siedzisko i oparcie wykonane z siatki drucianej 30x30 mm (drut Ø 3 mm) w ramie z profili stalowych, co zwiększa ogólną wytrzymałość i solidność konstrukcji
- powierzchnia konstrukcji nośnej i ramy ocynkowanie proszkowe i malowanie, konstrukcja na czarny matowy kolor RAL9005, siedzisko i oparcie na kolor srebrny RAL9006
Ławki przeznaczone są do samodzielnego montażu. Montaż jest bardzo prosty przy użyciu śrub ze stali nierdzewnej. Podstawy można przykręcić do podłoża za pomocą śrub, co zabezpiecza je przed kradzieżą. Materiał kotwiący jest zawarty w dostawie.
Parametry
| kolor | srebrny ![]() |
| kolor podstawy | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal |
| oparcie | tak |
| ciężar | 34 kg |
| długość | 1750 mm |
| głębokość | 600 mm |
| wysokość | 760 mm |
| wysokość siedziska | 420 mm |

















