Stanowisko kontrolne, szer. x gł. x wys.: 1462x753x1969 mm, 1x szuflada, 1x szafka, kolor drzwiczek niebieski RAL5012


Opis
Część gorna frontowa jest zamykana roletą aluminiową wyposażoną w mechanizm zwijania rolety. Roleta na końcu ma wbudowany aluminiowy uchwyt z zamkiem. Tylna ścianka jest perforowana z możliwością zastosowania uchwytu z systemu wieszakowego Q-SYSTEM.
Część dolna wyposażona jest w szuflady i szafkę. Szuflady wysuwane do 100%, o nośności 80 kg i wymiarach 612x612 mm. Na tylnej ściance znajdują się otwory wentylacyjne.
Powierzchnia robocza jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej o grubości 28 mm z zamontowanymi osłonami przejściowymi dla okablowania. Nośność całkowita korpusu 700 kg.
Dostawa w stanie rozłożonym, przeznaczona do prostego i szybkiego montażu zgodnie z instrukcją.
Wwyposażenie:
1x szafka 550 mm
1x szuflada 100 mm
Powierzchnia robocza znajduje się na wysokości 770 mm.
Możliwość montażu nogi po prawej lub lewej stronie.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 155 kg |
| nośność korpusu | 700 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 753 mm |
| głębokość szuflady | 612 mm |
| szerokość | 1462 mm |
| szerokość szuflady | 612 mm |
| wysokość | 1969 mm |
bez VATu











