Stanowisko kontrolne, szer. x gł. x wys.: 1462x753x2069 mm, 5x szuflada, 1x szafka, kolor drzwiczek szary RAL7035


Opis
Część gorna frontowa jest zamykana roletą aluminiową wyposażoną w mechanizm zwijania rolety. Roleta na końcu ma wbudowany aluminiowy uchwyt z zamkiem. Tylna ścianka jest perforowana z możliwością zastosowania uchwytu z systemu wieszakowego Q-SYSTEM.
Część dolna wyposażona jest w szuflady i szafkę. Szuflady wysuwane do 100%, o nośności 80 kg i wymiarach 612x612 mm. Na tylnej ściance znajdują się otwory wentylacyjne.
Powierzchnia robocza jest wykonana z laminowanej płyty wiórowej o grubości 28 mm z zamontowanymi osłonami przejściowymi dla okablowania. Nośność całkowita korpusu 700 kg.
Dostawa w stanie rozłożonym, przeznaczona do prostego i szybkiego montażu zgodnie z instrukcją.
Wwyposażenie:
1x szuflada 75 mm
1x szuflada 125 mm
1x szuflada 250 mm
1x szuflada 300 mm
1x szafka 650 mm
1x szuflada na klawiaturę 100 mm (z wewnętrzną półką, która umożliwia podniesienie klawiatury do poziomu górnej krawędzi szuflady)
Powierzchnia robocza znajduje się na wysokości 870 mm.
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| ciężar | 223 kg |
| nośność korpusu | 700 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 753 mm |
| głębokość szuflady | 612 mm |
| szerokość | 1462 mm |
| szerokość szuflady | 612 mm |
| wysokość całkowita | 2069 mm |
bez VATu













