rabat ilościowy
Podstawowe podwozie wózka platformowego VARIOfit 910 x 500 mm, nośność 400 kg
nr art.: 100032
EAN: 4035694000018

651,00 zł bez VATu
800,73 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
585,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 32
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | niebieska RAL5010 / platforma w odcieniu buk ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 910 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 20,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 910 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość podestu | 255 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








