rabat ilościowy
Podstawowe podwozie wózka platformowego VARIOfit 910 x 500 mm, nośność 400 kg, szary RAL7035 /płyta szara
nr art.: 122152

651,00 zł bez VATu
800,73 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
585,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / płyta szara ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 910 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 20,5 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 910 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość podestu | 255 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








