rabat ilościowy
Wózek transportowy VARIOfit, 850 x 450 mm, nośność 200 kg
nr art.: 100095
EAN: 4035694001848

564,00 zł bez VATu
693,72 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
507,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 8
Opis
- nośna rama spawana z rur stalowych, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z bukowym dekorem
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 850 x 450 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 17 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość zewnętrzna | 945 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 450 mm |
| wysokość całkowita | 950 mm |
| wysokość podestu | 225 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
powierzchnia użytkowa dł. x szer.
rozmiar wózków
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100096
1000 x 600 mm
1000 x 600
25,5 kg
657,00 zł
Na magazynie (2 szt.)
123070
605 x 410 mm
600 x 400
14,5 kg
599,00 zł
na zamówienie (10 dni)
123071
605 x 410 mm
600 x 400
14,5 kg
622,00 zł
na zamówienie (10 dni)









