Wózek platformowy VARIOfit z jednym uchwytem, 605 x 410 mm bez krawędzi, nośność 250 kg
nr art.: 123071
EAN: 4035694040779

622,00 zł bez VATu
765,06 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
559,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Opis
- nośna rama spawana z rur stalowych, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z bukowym dekorem
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 605 x 410 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| ciężar | 14,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość zewnętrzna | 740 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość zewnętrzna | 415 mm |
| wysokość całkowita | 1000 mm |
| wysokość podestu | 235 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |
Video
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
powierzchnia użytkowa dł. x szer.
rozmiar wózków
ciężar
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100096
1000 x 600 mm
1000 x 600
25,5 kg
657,00 zł
Na magazynie (2 szt.)
123070
605 x 410 mm
600 x 400
14,5 kg
599,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100095
850 x 450 mm
850 x 500
17 kg
564,00 zł
Na magazynie (5 szt.)






