rabat ilościowy
Niski wózek piętrowy VARIOfit - dwie wanny, 850 x 500 mm, nośność 250 kg
nr art.: 100123
EAN: 4035694000711

1 516,00 zł bez VATu
1 864,68 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 364,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 43
Opis
Stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010.
Dwa kółka wsporcze a dwa skrętne śr. 160 mm, z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną nóg, piasty z łożyskami kulkowymi. Obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi.
Zawieszane i zamienne powierzchnie ładunkowe w rastrze ok. 270 mm w formie:
- taca wykonana z płyty MDF (wysokość wewnętrzna krawędzi: 45 mm, powierzchnia ładunkowa mniejsza o 35 mm)
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 850 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 35 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 910 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 990 mm |
| ilość pięter | 2 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
ilość pięter
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100117
31,5 kg
990 mm
2 szt.
993,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100121
34 kg
990 mm
2 szt.
1 217,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100119
37 kg
990 mm
3 szt.
1 124,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100127
38 kg
990 mm
3 szt.
1 297,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100129
42 kg
1530 mm
3 szt.
1 157,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100125
45 kg
990 mm
3 szt.
1 737,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100133
45 kg
1530 mm
3 szt.
1 798,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
100131
54 kg
1530 mm
5 szt.
1 421,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100135
60 kg
1530 mm
5 szt.
2 236,00 zł
na zamówienie (10 dni)
















