rabat ilościowy
Wysoki wózek piętrowy VARIOfit - pięć półek, 850 x 500 mm, nośność 250 kg
nr art.: 100131
EAN: 4035694000773

1 421,00 zł bez VATu
1 747,83 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 278,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 44
Opis
Stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L i skręcana kontrukcja z rur stalowych, lakierowanych proszkowo w kolorze niebieskim RAL5010.
Dwa kółka wsporcze a dwa skrętne śr. 160 mm, z hamulcem centralnym EasySTOP i ochroną nóg, piasty z łożyskami kulkowymi. Obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi.
Zawieszane i zamienne powierzchnie ładunkowe w rastrze ok. 270 mm w formie:
- płyta MDF 18 mm z bukowym dekorem
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 850 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 54 kg |
| nośność | 250 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| długość zewnętrzna | 910 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 1530 mm |
| ilość pięter | 5 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
ilość pięter
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100117
31,5 kg
990 mm
2 szt.
993,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100121
34 kg
990 mm
2 szt.
1 217,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100123
35 kg
990 mm
2 szt.
1 516,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100119
37 kg
990 mm
3 szt.
1 124,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100127
38 kg
990 mm
3 szt.
1 297,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100129
42 kg
1530 mm
3 szt.
1 157,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100125
45 kg
990 mm
3 szt.
1 737,00 zł
na zamówienie (10 dni)
100133
45 kg
1530 mm
3 szt.
1 798,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
100135
60 kg
1530 mm
5 szt.
2 236,00 zł
na zamówienie (10 dni)














