Taboret siodłowy do labalatorium, szary, popielata podstawa, miękkie kółka
nr art.: 100155
555,00 zł bez VATu
682,65 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
527,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 300
Opis
Mechanizm umożliwia regulację wysokości i nachylenia siedziska. Poliuretanowe, wysokiej jakości siedzisko jest odporne na znieczy-szczenia, chemikalii, olejami, rozpuszczalnikami – łatwe do czyszczenia, możliwość dezynfekcji.
Siodło o ergonomicznych kształtach automatycznie prawidłowo nastawia biodra i wymusza prawidłowy, naturalny S-kształt kręgosłupa. Bardzo wygodne, umożliwa optymalną wolność dla nóg.
Stabilna biała podstawa pięcioramienna z poliamidu z włóknem szklanym na miękkich, niebrudzących kółkach z tworzywa.
Parametry
| kolor | szary, jasny ![]() |
| materiał podstawy | biały plastik |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| szerokość siedziska | 420 mm |
| wysokość siedziska maks. | 560 mm |
| wysokość siedziska min. | 440 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
materiał podstawy
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100283
czarny


stal chromowana
505,00 zł
na zamówienie (15 dni)





