rabat ilościowy
Taboret siodłowy do warsztatu, czarny, twarde kółka
nr art.: 100283
505,00 zł bez VATu
621,15 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
479,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 300
Opis
Mechanizm umożliwia regulację wysokości i nachylenia siedziska. Poliuretanowe, wysokiej jakości siedzisko jest odporne na znieczy-szczenia, chemikalii, olejami, rozpuszczalnikami – łatwe do czyszczenia, możliwość dezynfekcji.
Siodło o ergonomicznych kształtach automatycznie prawidłowo nastawia biodra i wymusza prawidłowy, naturalny S-kształt kręgosłupa. Bardzo wygodne, umożliwa optymalną wolność dla nóg.
Stabilna podstawa pięcioramienna ze stali chromowanej na kółkach z twardego tworzywa.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał podstawy | stal chromowana |
| podnóżek | nie |
| podstawa | na kółkach |
| powierzchnia siedziska | poliuretan |
| szerokość siedziska | 420 mm |
| wysokość siedziska maks. | 560 mm |
| wysokość siedziska min. | 440 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
materiał podstawy
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
100155
szary, jasny


biały plastik
555,00 zł
na zamówienie (15 dni)







