Zestaw 4 pojemników do segregowania odpadów (żółty, zielony, niebieski, czerwony), pojemność 4x40 l
nr art.: 106649
2 421,00 zł bez VATu
2 977,83 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 498
Opis
Szczelnie spawana konstrukcja z mechanizmem przechylnym oraz z samozamykającą się klapką wrzutową.
Z ramą do zaciskania plastikowych worków na śmieci o pojemności 40 l.
Parametry
| kolor | więcej kolorów ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 40 l |
| głębokość | 280 mm |
| szerokość | 320 mm |
| wysokość | 700 mm |












