Kosz na śmieci przechylny do segregowania odpadów, pojemność 40 l, zielony RAL6029
nr art.: 106807
622,00 zł bez VATu
765,06 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (15 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 498
Opis
Szczelnie spawana konstrukcja z mechanizmem przechylnym oraz z samozamykającą się klapką wrzutową.
Z ramą do zaciskania plastikowych worków na śmieci o pojemności 40 l.
Parametry
| kolor | zielony RAL6029 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | ocynkowany |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 40 l |
| głębokość | 280 mm |
| szerokość | 320 mm |
| wysokość | 700 mm |












