rabat ilościowy
Dwukołowy pojemnik na odpady z tworzywa, pojemność 120 l, czarny
nr art.: 107048
160,00 zł bez VATu
196,80 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
152,00 zł
dla 5 - 19 szt.
144,00 zł
dla 20 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 13 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 508
Opis
Klasyczne pojemniki 120 l na odpady to prosty, estetyczny i łatwy do utrzymywania porządku system segregacji odpadów. Wykonane są z odpornego na wstrząsy polietylenu. Łatwe do utrzymania w czystości. Ruchome na dwóch kółkach o śr. 200 mm z czarnej gumy.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 7,5 kg |
| nośność | 48 kg |
| pojemność | 120 l |
| głębokość | 540 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość | 480 mm |
| wysokość | 870 mm |




















