Pojemniki dwukołowe na odpady z tworzywa, różne kolory komplet szt. pojemność 5 x 120 l
nr art.: 107067
799,00 zł bez VATu
982,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
Na magazynie 5 opak.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 508
Opis
Klasyczne pojemniki 120 l na odpady to prosty, estetyczny i łatwy do utrzymywania porządku system segregacji odpadów. Wykonane są z odpornego na wstrząsy polietylenu. Łatwe do utrzymania w czystości. Ruchome na dwóch kółkach o śr. 200 mm z czarnej gumy.
Parametry
| kolor | więcej kolorów ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 7,5 kg |
| nośność | 48 kg |
| pojemność | 120 l |
| głębokość | 540 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość | 480 mm |
| wysokość | 870 mm |




















