Zestaw 3 pojemników 100 l do segregowania odpadów (żółty, zielony, niebieski), wysokość 950 mm
nr art.: 107240

1 399,00 zł bez VATu
1 720,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 498
Opis
Konstrukcja zespawana z wysokiej jakości blachy stalowej. Powierzchnia lakierowana proszkowo, odporna na ścieranie, gładka, błyszcząca oraz łatwa w konserwacji. Ściągana pokrywa górna z samozamykającą się klapką.
W celu zwiększenia komfortu opróżniania pojemników proponujemy do koszy wkładać plastikowe worki na śmieci PE.
Opróżnienie wysokiego pojemnika ułatwia uchwyt do obsługi znajdujący się na pokrywie.
Korzystny cenowo komplet 3 pojemników do segregowania odpadów (kolorowe
rozróżnienie na papier, szkło, plastik).
Parametry
| kolor | żółty, niebieski, zielony ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 100 l |
| głębokość | 380 mm |
| szerokość | 335 mm |
| szerokość całkowita | 1005 mm |
| wysokość | 950 mm |
















