Zestaw 5 pojemników 100 l do segregowania odpadów (szary, żółty, zielony, niebieski, czerwony), wysokość 950 mm
nr art.: 107241

2 264,00 zł bez VATu
2 784,72 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 498
Opis
Konstrukcja zespawana z wysokiej jakości blachy stalowej. Powierzchnia lakierowana proszkowo, odporna na ścieranie, gładka, błyszcząca oraz łatwa w konserwacji. Ściągana pokrywa górna z samozamykającą się klapką.
W celu zwiększenia komfortu opróżniania pojemników proponujemy do koszy wkładać plastikowe worki na śmieci PE.
Opróżnienie wysokiego pojemnika ułatwia uchwyt do obsługi znajdujący się na pokrywie.
Korzystny cenowo komplet pojemników do segregowania odpadów (kolorowe
rozróżnienie na papier, szkło, plastik, materiały niebezpieczne).
Parametry
| kolor | więcej kolorów ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| pojemność | 100 l |
| głębokość | 380 mm |
| szerokość | 335 mm |
| szerokość całkowita | 1675 mm |
| wysokość | 950 mm |














