rabat ilościowy
Podwozie na skrzynie i palety VARIOfit, 1210 x 810 mm, wys. 283 mm, nośność 500 kg
nr art.: 111917
EAN: 4035694003378

990,00 zł bez VATu
1 217,70 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
891,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 5 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 30
Opis
- na pojemniki, palety, kontajnery i skrzyniopalety
- solidna rama stalowa z poprzeczkami
- stabilna konstrukcja VARIOfit z kątowników stalowych
- malowana proszkowo, kolor niebieski RAL5010, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- konstrukcja wyposażona w narożne uchwyty dźwigowe
- 2 kółka wsporcze a 2 skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, aluminiowe felgi odlewane
- skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1210 x 810 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1270 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 870 mm |
| wys. ładunkowa | 283 mm |
| wysokość zewnętrzna | 350 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
nośność
wys. ładunkowa
wysokość zewnętrzna
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
111923
500 kg
650 mm
720 mm
1 389,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
117943
1050 kg
283 mm
350 mm
1 197,00 zł
na zamówienie (10 dni)
111931
1200 kg
650 mm
720 mm
1 757,00 zł
Na magazynie (2 szt.)
111927
1200 kg
283 mm
350 mm
1 264,00 zł
Na magazynie (4 szt.)
117924
1800 kg
283 mm
350 mm
2 978,00 zł
na zamówienie (10 dni)













