rabat ilościowy
Podwozie na skrzynie i palety VARIOfit, 1210 x 810 mm, wys. 650 mm, nośność 1200 kg
nr art.: 111931
EAN: 4035694005594

1 757,00 zł bez VATu
2 161,11 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 669,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 30
Opis
- na pojemniki, palety, kontajnery i skrzyniopalety
- solidna rama stalowa z poprzeczkami
- stabilna konstrukcja VARIOfit z kątowników stalowych
- malowana proszkowo, kolor niebieski RAL5010, gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne
- konstrukcja wyposażona w narożne uchwyty dźwigowe
- 2 kółka wsporcze a 2 skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi, aluminiowe felgi odlewane
- skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
Parametry
| kolor | niebieski RAL5010 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1210 x 810 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| nośność | 1200 kg |
| długość zewnętrzna | 1270 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 870 mm |
| wys. ładunkowa | 650 mm |
| wysokość zewnętrzna | 720 mm |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
nośność
wys. ładunkowa
wysokość zewnętrzna
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
111917
500 kg
283 mm
350 mm
990,00 zł
Na magazynie (5 szt.)
111923
500 kg
650 mm
720 mm
1 389,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
117943
1050 kg
283 mm
350 mm
1 197,00 zł
na zamówienie (10 dni)
111927
1200 kg
283 mm
350 mm
1 264,00 zł
Na magazynie (4 szt.)
117924
1800 kg
283 mm
350 mm
2 978,00 zł
na zamówienie (10 dni)











