Modułowe rusztowanie aluminiowe z kołami, platforma robocza 1,8 x 0,6 m, wysokość platformy 3,55 m
nr art.: 120445
EAN: 4003866535149
8 313,00 zł bez VATu
10 224,99 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (7 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 475
Opis
- obciążalność do 200 kg/m²
- według nowej normy EN 1004:2020, klasa rusztowania 3
- regulowana platforma robocza 1,8 x 0,6 m
- solidna konstrukcja składana
- łatwa, jednoręczna obsługa ramy składanej z solidnym przyciskiem blokującym: Blokowanie i zwalnianie jednym kliknięciem.
- lekkobieżna prowadnica nasadzana z twardego tworzywa sztucznego: Bez zwichrowania przy składaniu ram nasadzanych
- opatentowany zespół obrzeży: Szybkie zakładanie i mocowanie
- średnica podłużnicy i szczebli 45 mm
- przesyłka zawiera rolki kierujące 125 mm z hamulcem postojowym
Rolki można je przerobić na rolki z możliwością montażu trzpienia za pomocą adapterów rolkowych.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | aluminium |
| ciężar | 95,3 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość platformy | 1800 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość platformy | 600 mm |
| wysokość całkowita | 4650 mm |
| wysokość podestu | 3550 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
wysokość podestu
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120433
29,1 kg
1650 mm
550 mm
2 538,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120442
38,3 kg
1650 mm
550 mm
3 324,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120443
68 kg
2650 mm
1550 mm
6 126,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120444
78 kg
3650 mm
2550 mm
6 941,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120446
111,2 kg
5650 mm
4550 mm
10 199,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120447
130,4 kg
6650 mm
5550 mm
11 552,00 zł
na zamówienie (7 dni)



















