Modułowe rusztowanie aluminiowe z kołami, platforma robocza 1,8 x 0,6 m, wysokość platformy 5,55 m
nr art.: 120447
EAN: 4003866535163
11 552,00 zł bez VATu
14 208,96 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (7 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 475
Opis
- obciążalność do 200 kg/m²
- według nowej normy EN 1004:2020, klasa rusztowania 3
- regulowana platforma robocza 1,8 x 0,6 m
- solidna konstrukcja składana
- łatwa, jednoręczna obsługa ramy składanej z solidnym przyciskiem blokującym: Blokowanie i zwalnianie jednym kliknięciem.
- lekkobieżna prowadnica nasadzana z twardego tworzywa sztucznego: Bez zwichrowania przy składaniu ram nasadzanych
- opatentowany zespół obrzeży: Szybkie zakładanie i mocowanie
- średnica podłużnicy i szczebli 45 mm
- przesyłka zawiera rolki kierujące 125 mm z hamulcem postojowym
Rolki można je przerobić na rolki z możliwością montażu trzpienia za pomocą adapterów rolkowych.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | aluminium |
| ciężar | 130,4 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość platformy | 1800 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość platformy | 600 mm |
| wysokość całkowita | 6650 mm |
| wysokość podestu | 5550 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
wysokość podestu
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120433
29,1 kg
1650 mm
550 mm
2 538,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120442
38,3 kg
1650 mm
550 mm
3 324,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120443
68 kg
2650 mm
1550 mm
6 126,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120444
78 kg
3650 mm
2550 mm
6 941,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120445
95,3 kg
4650 mm
3550 mm
8 313,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120446
111,2 kg
5650 mm
4550 mm
10 199,00 zł
na zamówienie (7 dni)





















