Wanna wychwytowa EUR, plastikowa, z rusztem stalowym, 1205 x 805 mm, z 4 nóżkami, czarna
nr art.: 110034
EAN: 4052886129364

1 487,00 zł bez VATu
1 829,01 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 338,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 226
Opis
Wykonana z lekkiego, solidnego i bardzo wytrzymałego polietylenu .
- rozmiarowo odpowiada wymiarom palety EUR
- do przechowywania beczek do pojemności 224 l
- wysoka odporność chemiczna na kwasy i zasady
Praktyczna w użyciu wanna o wymiarach palety EUR. Wgłębienia służą jednocześnie jako uchwyty do obsługi.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | ze stalowym rusztem |
| nośność | 600 kg |
| objętość wychwytu | 224 l |
| długość całkowita | 1205 mm |
| szerokość całkowita | 805 mm |
| wysokość całkowita | 430 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
wykonanie
objętość wychwytu
wysokość całkowita
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
110030
bez rusztu
250 l
330 mm
753,00 zł
Na magazynie (18 szt.)
110033
bez rusztu
250 l
430 mm
1 031,00 zł
Na magazynie (10 szt.)
110036
bez rusztu
250 l
430 mm
1 169,00 zł
Na magazynie (7 szt.)
110035
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
440 mm
1 641,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110032
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
340 mm
1 393,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110038
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
440 mm
1 821,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110037
ze stalowym rusztem
224 l
430 mm
1 698,00 zł
Na magazynie (7 szt.)
110031
ze stalowym rusztem
224 l
330 mm
1 235,00 zł
Na magazynie (7 szt.)












