Wanna wychwytowa EUR, plastikowa, z rusztem PE, 1205 x 805 mm, z 4 nóżkami, czarna
nr art.: 110035
EAN: 4052886129524

1 563,00 zł bez VATu
1 922,49 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 406,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 226
Opis
Wykonana z lekkiego, solidnego i bardzo wytrzymałego polietylenu .
- rozmiarowo odpowiada wymiarom palety EUR
- do przechowywania beczek do pojemności 224 l
- wysoka odporność chemiczna na kwasy i zasady
Praktyczna w użyciu wanna o wymiarach palety EUR. Wgłębienia służą jednocześnie jako uchwyty do obsługi.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | z kratą z tworzywa sztucznego |
| nośność | 600 kg |
| objętość wychwytu | 224 l |
| długość całkowita | 1205 mm |
| szerokość całkowita | 805 mm |
| wysokość całkowita | 440 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
wykonanie
objętość wychwytu
wysokość całkowita
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
110030
bez rusztu
250 l
330 mm
718,00 zł
Na magazynie (19 szt.)
110033
bez rusztu
250 l
430 mm
981,00 zł
Na magazynie (10 szt.)
110036
bez rusztu
250 l
430 mm
1 114,00 zł
Na magazynie (7 szt.)
110032
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
340 mm
1 326,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110038
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
440 mm
1 734,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110031
ze stalowym rusztem
224 l
330 mm
1 199,00 zł
Na magazynie (8 szt.)
110037
ze stalowym rusztem
224 l
430 mm
1 617,00 zł
Na magazynie (7 szt.)
110034
ze stalowym rusztem
224 l
430 mm
1 425,00 zł
Na magazynie (8 szt.)












