rabat ilościowy
Wanna wychwytowa EUR, plastikowa, bez rusztu, 1205 x 805 mm, z płozami, czarna
nr art.: 110036
EAN: 4052886128695

1 114,00 zł bez VATu
1 370,22 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
999,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 7 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 226
Opis
Wykonana z lekkiego, solidnego i bardzo wytrzymałego polietylenu .
- rozmiarowo odpowiada wymiarom palety EUR
- do przechowywania beczek do pojemności 224 l
- wysoka odporność chemiczna na kwasy i zasady
Praktyczna w użyciu wanna o wymiarach palety EUR. Wgłębienia służą jednocześnie jako uchwyty do obsługi.
Wykonanie bez kraty do bezpośredniego umieszczenia pojemników wewnątrz wanny.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | bez rusztu |
| nośność | 600 kg |
| objętość wychwytu | 250 l |
| długość całkowita | 1205 mm |
| szerokość całkowita | 805 mm |
| wysokość całkowita | 430 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
wykonanie
objętość wychwytu
wysokość całkowita
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
110030
bez rusztu
250 l
330 mm
718,00 zł
Na magazynie (19 szt.)
110033
bez rusztu
250 l
430 mm
981,00 zł
Na magazynie (10 szt.)
110032
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
340 mm
1 326,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110035
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
440 mm
1 563,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110038
z kratą z tworzywa sztucznego
224 l
440 mm
1 734,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
110031
ze stalowym rusztem
224 l
330 mm
1 199,00 zł
Na magazynie (8 szt.)
110037
ze stalowym rusztem
224 l
430 mm
1 617,00 zł
Na magazynie (7 szt.)
110034
ze stalowym rusztem
224 l
430 mm
1 425,00 zł
Na magazynie (8 szt.)














