Zadaszenie na rowery L14, 4300 x 2200 mm, 8 miejsc parkingowych, ściana tylna, dwie boczne i rynna


Opis
Dostawa w częściach – bardzo łatwy montaż według dołączonej instrukcji.
Zadaszenie:
- konstrukcja nośna zespawana z czworokątnych profili stalowych 60×60 mm na podstawach przygotowanych do zamocowania w betonowym podłożu
- cała konstrukcja jest ocynkowana ogniowo
- dach z ocynkowanej i lakierowanej (kolor szaro-biały RAL9002) blachy trapezowej z trójstronną ocynkowaną attyką o wysokości 150 mm
- dostawa w częściach – bardzo łatwy montaż według dołączonej instrukcji
Maks. obciążenie śniegiem jest 0,75 kN/m2
Kompletna dostawa obejmująca ścianę tylną, dwie ściany boczne i rynnę z rurą spustową
Stojak na rowery:
- dwie wysokości pałąków w odstępie 500 mm
- ocynkowane ogniowo
- duże, pokryte tworzywem sztucznym wsporniki pochylane
- zintegrowane oczka mocujące zabezpieczające przed kradzieżą
Stojaki na rowery można zamówić również w wykonaniu ze wspornikami bocznymi, które umożliwiają lepsze i bezpieczniejsze parkowanie rowerów. Koło ze swoją wagą nie jest zaczepione tylko za obręcz, ale jednocześnie oparte jest o dodatkowy wspornik boczny z rury stalowej o śr. 30 mm. Wsporniki boczne są ponadto wyposażone w pierścienie bezpieczeństwa w celu lepszego zabezpieczenia rowerów przed kradzieżą.
Pałąki są przeznaczone dla opon o max. szerokości 55 mm. Stojaki można rozszerzyć szeregowo oraz mocować je do podłoża.
Parametry
| dostęp | jednostronny |
| wykonanie | moduł podstawowy |
| ciężar | 450 kg |
| długość | 4300 mm |
| głębokość | 2200 mm |
| wysokość | 2360 mm |
| wysokość prześwitu | 2175 mm |
| ilość miejsc do parkowania | 8 szt. |



















